Cennik – Przeprowadzki Radom i okolice

Planujesz przeprowadzkę? Skorzystaj z naszych usług, szybko i tanio! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak właściwie wycenić i zrealizować przeprowadzkę. Wielu zadowolonych klientów już skorzystało z naszych usług — dołącz do nich i Ty. Zapewniamy profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

przeprowadzki radom cena

Usługi transportowe cennik Radom i okolice – od czego uzależniona jest cena?

Koszt przeprowadzki mieszkań, domów i biur uzależniony jest od czynników tj.:

  • odległości pomiędzy miejscem wyjazdu i miejscem docelowym;
  • ilości i wagi przewożonego mienia;
  • sposobu zabezpieczenia mebli i innych przedmiotów;
  • zakresu demontażu i montażu mebli;
  • usług dodatkowych, takich jak pakowanie, rozpakowywanie czy dodatkowe zabezpieczenia;
  • rodzaju przewożonego mienia, np. transport antyków, czy ładunków nietypowych;
  • dostępności widny w lokalu/bloku oraz jej wielkości;
  • warunków specyficznych dla przeprowadzki, takich jak dostępność miejsca czy termin realizacji;

Kompleksowy transport mebli Radom. Koszt przeprowadzki zależy od wszystkich wymienionych czynników. Dlatego ostateczna cena jest dokładnie analizowana podczas przygotowywania oferty dla klienta. Wycena małej przeprowadzki może zostać przeprowadzona telefonicznie. 

Usługę ustalamy indywidualnie na podstawie szczegółowej rozmowy z klientem, podczas której oceniamy stopień trudności zlecenia.

Zniżki dla emerytów i rencistów 

Rozumiemy, że przeprowadzka może być szczególnie trudna dla osób starszych. Dlatego nasza firma oferuje atrakcyjne zniżki dla emerytów i rencistów. Dla każdego zlecenia powyżej 300 zł naliczamy rabat 50 zł, a powyżej 1000 zł, rabat wynosi 100 zł.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji

Profesjonalne i szybkie przeprowadzki Radom. Cennik za transport mebli jest jasny i pozbawiony ukrytych kosztów, w przeciwieństwie do innych firm nie pobieramy dodatkowych opłat za folię bąbelkową, folię stretch i papier pakowny. Nie boimy się żadnych zleceń ani wyzwań, a nasza flota wyposażona w busy-kontenery z windą pozwala na efektywne i bezpieczne realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Dodatkowo każda przeprowadzka objęta jest ubezpieczeniem, co zapewnia dodatkową ochronę Twojego mienia. Tanie przeprowadzki Radom – z nami to możliwe! Darmowa wycena!