Montaż Mebli Radom

Kupiłeś nowe meble, które wciąż czekają w paczkach na rozpakowanie? A może właśnie się przeprowadziłeś i zastanawiasz się, jak zabrać się za ponowne składanie Twoich ulubionych szafek i komód? Nie martw się, składanie mebli to nasza specjalność! 

Realizujemy kompleksowe skręcanie mebli. Radom to jeden z obszarów naszej działalności, jednak nie ograniczamy się do samego miasta, działamy również w okolicy, a nawet na terenie całej Polski!

Indywidualna wycena, bez ukrytych kosztów!

Każde zadanie traktujemy indywidualnie, co pozwala na elastyczną wycenę dostosowaną do specyficznych wymagań każdego klienta. Wycena usługi uzależniona jest od ilości mebli i miejsca montażu. Składanie zdemontowanych mebli może przysporzyć nie lada problemu, jednak nie nam! Dzięki naszemu doświadczeniu proces ten przebiega bardzo sprawnie i efektywnie.

Składanie, Skręcanie, Montaż i Transport

Transport mebli Radom i okolice! Za dodatkową opłatą możemy poszerzyć naszą usługę o transport mebli z salonów meblowych bezpośrednio do Twojego domu. Nasz zespół wyposażony jest w profesjonalne narzędzia, które gwarantują bezpieczeństwo i brak uszkodzeń zarówno mebli, jak i elementów konstrukcyjnych budynku. Dzięki tym usługom przeprowadzka może przebiegać znacznie sprawniej i bez dodatkowego stresu.

Transport i składanie mebli Radom – Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową wycenę już teraz!