Transport pianin, fortepianów i antyków

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportu pianin i fortepianów oraz cennych antyków. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, firm, instytucji i urzędów. Zapewniamy, że każde zlecenie jest realizowane z największą starannością i profesjonalizmem, aby każdy przedmiot dotarł na miejsce w idealnym stanie.

Zajmujemy się profesjonalnym transportem pianin, fortepianów oraz antyków na terenie Radomia i okolicy. Jako firma transportowa działamy na rynku wiele lat dlatego nasze wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta to nasza wizytówka.

Przewóz pianin i fortepianów Radom

Każde pianino, fortepian i inny cenny przedmiot jest przez nas odpowiednio zabezpieczany. Stosujemy do tego folię, koce i pasy, aby transport przebiegał bezpiecznie. Dodatkowo każdy transport mebli, czy dzieł sztuki objęty jest ubezpieczeniem.

Niezależnie od tego, jakie wyzwania mogą wyniknąć w trakcie przeprowadzki wąski korytarz, za małe drzwi – dysponujemy żurawiem HDS, który umożliwia nam bezproblemowe wyciągnięcie każdego przedmiotu przez okno lub balkon. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Czeka Cię przeprowadzka? Planujesz transport antyków, lub pianina? Zaufaj profesjonalistom, którzy wiedzą, jak dbać o Twoje skarby. Transport pianin Radom – Nie czekaj, zadzwoń!