Przeprowadzki

Nasza bogata oferta związana z przeprowadzkami w Radomiu skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak również do prywatnych firm i przedsiębiorstw, oraz instytucji z sektora publicznego.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu nic nie jest w stanie nas zaskoczyć, za to my zawsze zaskakujemy pozytywnie naszych klientów. Zatrudniani przez nas fachowcy posiadają doświadczenie między innymi w demontażu i montażu mebli oraz bezszkodowym załadunku, rozładunku i transporcie wszelkiego rodzaju sprzętów.

Ponadto wielkim atutem naszego przedsiębiorstwa jest posiadanie profesjonalnego sprzętu dostosowanego do przeprowadzek mieszkań, biur czy instytucji – jest to między innymi specjalistyczny samochód. Dzięki temu, że pracujemy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów i zaoferować swoje usługi wtedy, gdy jest to niezbędne.

Jeżeli potrzebujesz solidnej firmy do przeprowadzki na terenie Radomia lub zależy Ci na znalezieniu firmy transportowej do przewozu mebli, pianin, materiałów budowlanych – zapraszamy do kontaktu z nami.

Posiadamy 1000 skrzyń transportowych do przeprowadzek

Szafy transportowe

Szafy transportowe

Auto wyłożone filcem

Auto wyłożone filcem

Nie ma nic bardziej wartościowego niż opinie naszych Klientów. Jest to dla nas dodatkowa satysfakcja z wykonanej pracy.

i dużo więcej…