Przeprowadzki Radom – usługi transportowe, przewóz mebli

Planujesz przeprowadzkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Zadzwoń do Nas, a my Ci w tym pomożemy! Usługi transportowe Radom – najlepisi w okolicy! Nasza bogata oferta związana z przeprowadzkami w Radomiu skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak również do prywatnych firm i przedsiębiorstw, oraz instytucji z sektora publicznego. Wykonujemy również przeprowadzki studenckie i przeprowadzki dla seniorów!

 

Transport mebli Radom – czym się zajmujemy?

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi transportowe, obejmujące przewóz różnorodnych przedmiotów i mienia, w tym:

 • meble domowe, krzesła, stoły, kanapy i fotele;
 • meble biurowe;
 • drukarki, komputery i inne sprzęty biurowe;
 • transport AGD/RTV;
 • wartościowe przedmioty takie jak pianina i fortepiany, oraz różne antyki;
 • ciężkie przedmioty takie jak sejfy;
 • materiały budowlane;
 • oraz wszystko to, czego potrzebujesz!

Wieloletnie doświadczenie w branży! 

Usługi transportowe Radom – posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu nic nie jest w stanie nas zaskoczyć, za to my zawsze zaskakujemy pozytywnie naszych klientów.

Zastanawiasz się, czy godziny naszej pracy będą Ci odpowiadać? Nie martw się! Dzięki temu, że pracujemy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów i zaoferować swoje usługi wtedy, gdy jest to niezbędne.

Zatrudniani przez nas fachowcy posiadają doświadczenie między innymi w demontażu i montażu mebli oraz bezszkodowym załadunku, rozładunku i transporcie wszelkiego rodzaju sprzętów. Ekspresowe i tanie przeprowadzki Radom – Nasza specjalność to przeprowadzki prywatne i przeprowadzki firm, które wykonujemy z dbałością o każdy szczegół. Niezależnie od skali i rodzaju przeprowadzki, możesz liczyć na naszą efektywność i terminowość.

Przeprowadzki ekspresowe – Brak ukrytych opłat!

Chciałbyś poznać szczegóły naszego procesu pracy krok po kroku?

 1. Pakowanie: Nasz zespół zajmie się pakowaniem wszystkich przedmiotów, używając odpowiednich materiałów ochronnych, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas transportu.
 2. Zabezpieczanie elementów: Każdy element, od delikatnych antyków po ciężkie meble, zostanie starannie zabezpieczony, aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu.
 3. Transport pod wskazany adres: Przewieziemy wszystkie zapakowane przedmioty pod wskazany przez Ciebie adres, dbając o punktualność i bezpieczeństwo podczas podróży.
 4. Wnoszenie: Po dotarciu na miejsce, nasz zespół pomoże wnieść wszystkie przedmioty do docelowego miejsca, zgodnie z Twoimi instrukcjami. Dla mieszkańców wyższych pięter lub w sytuacjach, gdzie standardowe wejście nie pozwala na łatwe przeniesienie mebli, oferujemy nietypową opcję wciągania rzeczy przez balkon lub okno.
 5. Rozpakowywanie: Zajmiemy się rozpakowywaniem wszystkich przedmiotów, dbając przy tym o podłogi i ściany w trakcie całego procesu.
 6. Ustawianie w wyznaczonym miejscu: Na zakończenie, umieścimy wszystkie przedmioty w wyznaczonych przez Ciebie miejscach, zapewniając odpowiednie ustawienie i wygodę.

Wszystkie przedmioty zabezpieczamy folią bąbelkowa, folią stretch i papierem pakownym, a co najważniejsze jako jedna z nielicznych firm nie pobieramy za to dodatkowych opłat!

Transport mebli Radom i okolice 

Mimo tego, że siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Radomia, nie ograniczamy się jedynie do lokalnych przeprowadzek. Realizujemy również przeprowadzki międzymiastowe, zapewniając przy tym kompleksową obsługę transportową bez względu na odległość.

W razie potrzeby nasze usługi transportu mebli realizujemy na terenie całego kraju – Zadzwoń do nas, aby ustalić szczegóły!

Przeprowadzki tanio Radom – zapoznaj się z naszym cennikiem

W naszej firmie transportowej cenimy indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala nam zapewnić usługi dostosowane do Twoich potrzeb. Po rozmowie i ocenie stopnia trudności przeprowadzki ustalamy atrakcyjne stawki! Przewóz mebli Radom – Poznaj szczegóły.

Posiadamy 1000 skrzyń transportowych do przeprowadzek

Szafy transportowe

Szafy transportowe

Auto wyłożone filcem

Auto wyłożone filcem

Dowiedz się, jakich przeprowadzek dokonujemy! 

Nasza firma oferuje przeprowadzki:

 •  biur; 
 • instytucji i urzędów;
 • szkół, przedszkoli i żłobków;
 • bibliotek;
 • firm prywatnych;
 • sklepów;
 • magazynów;
 • banków;
 • kancelarii adwokackich;
 • przychodni i szpitali;
 • gabinetów kosmetycznych, stomatologicznych itp.;
 • restauracji i barów;

Przeprowadzki mieszkań i firm dla każdego!

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy trzy rodzaje przeprowadzek: standardową, ekspresową i specjalistyczną

Dzięki temu każdy może wybrać rozwiązanie odpowiednie dla siebie, dostosowane zarówno do swoich potrzeb, jak i budżetu. Zastanawiasz się, z jakiej usługi skorzystać podczas przewozu mebli, lub sprzętu AGD ze swojego mieszkania, domu lub biura? Sprawdź!

Przeprowadzki standardowe

Przeprowadzka standardowa jest najczęściej wybieranym rodzajem przeprowadzki. Dlaczego cieszy się tak dużym zainteresowaniem? W ramach przeprowadzki standardowej to Państwo są odpowiedzialni za zabezpieczenie i pakowanie swoich osobistych przedmiotów do kartonów, takich jak ubrania, książki i naczynia. My natomiast zajmujemy się zabezpieczaniem mebli i innych wymagających tego przedmiotów.

Następnie, wszystkie przedmioty — zarówno te zapakowane przez Państwa, jak i te przygotowane przez nas — są pakowane do samochodu transportowego, gdzie zostają starannie zabezpieczone na czas przewozu. Po dotarciu na miejsce docelowe zajmujemy się wniesieniem rzeczy do środka. Przeprowadzka standardowa daje klientom możliwość aktywnego udziału w procesie przeprowadzki.

Przeprowadzki ekspresowe

Usługa ekspresowych przeprowadzek to natychmiastowa reakcja na telefon klienta. Realizujemy przeprowadzkę tego samego dnia, kiedy zostanie złożone zamówienie na transport. Nasz zespół składa się z odpowiedniej liczby pracowników oraz dysponuje samochodem transportowym o optymalnej powierzchni. Usługa ta wymaga niezwykłej organizacji pracy i niepodważalnego profesjonalizmu.

Usługa ta dedykowana jest klientom, którym pilnie zależy na przeprowadzce. Nasza firma przyjeżdża na miejsce z odpowiednią liczbą pracowników i pojazdów. Pakujemy przedmioty w dostosowane skrzynki transportowe, demontujemy meble (jeżeli to konieczne), zabezpieczamy wszystkie przedmioty, a następnie pakujemy je do samochodu. Podczas transportu dokładnie zabezpieczamy przedmioty, a po dotarciu na miejsce docelowe wynosimy je i układamy zgodnie z życzeniem klienta.

Przeprowadzki specjalistyczne

Specjalistyczna przeprowadzka oznacza, że klient przekazuje nam cały proces przeprowadzki od punktu A do punktu B. Jest to najczęściej wybierana opcja przez osoby przeprowadzające się do innego miasta lub po prostu niemające czasu na pakowanie. Nasza ekipa przyjeżdża pod wskazany adres i zajmuje się pakowaniem wszystkich przedmiotów, takich jak ubrania, naczynia itp. do odpowiednich pudełek. Następnie rozkładamy i zabezpieczamy meble oraz inne przedmioty wymagające ochrony.

Wszystkie rzeczy są następnie pakowane do samochodu, starannie zabezpieczone i przewożone pod wskazany adres. Po dotarciu na miejsce nasi pracownicy wynoszą wszystkie przedmioty z samochodu i układają je we wskazanym miejscu. Ta usługa wymaga niezwykłego profesjonalizmu, którym cechuje się nasz zespół. Dzięki tej usłudze klient nie doświadcza stresu związanego z organizacją przeprowadzki, ponieważ cały proces jest przez nas perfekcyjnie zorganizowany i przeprowadzony.

Najlepsze usługi transportowe Radom

To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim profesjonalne podejście oraz szybkość realizacji. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku świadczymy transport i przeprowadzki domów, mieszkań i firm na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w demontażu i montażu mebli oraz w bezszkodowym załadunku, rozładunku i transporcie wszelkiego rodzaju sprzętów.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest posiadanie profesjonalnego sprzętu specjalnie dostosowanego do różnych rodzajów przeprowadzek, obejmujących mieszkania, biura oraz instytucje. Dysponujemy flotą 5 samochodów w środku wyłożonych filcem. Dodatkowo, jako jedyna z nielicznych firm na rynku, posiadamy specjalne szafy przeznaczone do łatwego i bezpiecznego transportu dokumentów.

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zamówić tylko transport do przeprowadzki bez pracowników?

Oczywiście, wychodząc naprzeciw klientom, którzy potrzebują wyłącznie transportu z punktu A do punktu B, oferujemy możliwość wyboru kierowcy z samochodem.

Czy można zamówić usługę spakowania rzeczy?

Oferujemy przeprowadzki, które obejmują kompleksowe pakowanie rzeczy. Nasi pracownicy przyjeżdżają na miejsce wyposażeni w odpowiednie narzędzia i niezbędne materiały do pakowania.

Za ile dni przed przeprowadzką należy zamówić usługę?

Najlepiej zamawiać transport na przeprowadzkę z minimum tygodniowym wyprzedzeniem, abyśmy mogli dokładnie omówić szczegóły przeprowadzki oraz ustalić cenę.

Czy można zamówić usługę przeprowadzki na dziś?

Jeśli przeprowadzka wypadła Państwu z dnia na dzień, dla nas to nie problem. Dzięki temu, że posiadamy wystarczającą liczbę aut, jesteśmy w stanie zorganizować przeprowadzkę nawet z dnia na dzień.

Czy mogę zamówić przeprowadzkę w niedzielę?

Tak. Nasza firma nie ma ograniczeń czasowych – pracujemy 7 dni w tygodniu.

Nie ma nic bardziej wartościowego niż opinie naszych Klientów. Jest to dla nas dodatkowa satysfakcja z wykonanej pracy.

i dużo więcej…