Przeprowadzki

Nasza bogata oferta związana z przeprowadzkami w Radomiu skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak również do prywatnych firm i przedsiębiorstw, oraz instytucji z sektora publicznego.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu nic nie jest w stanie nas zaskoczyć, za to my zawsze zaskakujemy pozytywnie naszych klientów. Zatrudniani przez nas fachowcy posiadają doświadczenie między innymi w demontażu i montażu mebli oraz bezszkodowym załadunku, rozładunku i transporcie wszelkiego rodzaju sprzętów.

Ponadto wielkim atutem naszego przedsiębiorstwa jest posiadanie profesjonalnego sprzętu dostosowanego do przeprowadzek mieszkań, biur czy instytucji – jest to między innymi specjalistyczny samochód. Dzięki temu, że pracujemy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów i zaoferować swoje usługi wtedy, gdy jest to niezbędne.

Jeżeli potrzebujesz solidnej firmy do przeprowadzki na terenie Radomia lub zależy Ci na znalezieniu firmy transportowej do przewozu mebli, pianin, materiałów budowlanych – zapraszamy do kontaktu z nami.

Posiadamy 1000 skrzyń transportowych do przeprowadzek

Szafy transportowe

Szafy transportowe

Auto wyłożone filcem

Auto wyłożone filcem